Terminarz
Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

IKS Olkusz 3-1 Bolesław Bukowno 11 sierpnia, 17:00
LKS Mogilany 2-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 12 sierpnia, 17:00
Świt Krzeszowice 3-1 Tramwaj Kraków 11 sierpnia, 17:00
Janina Libiąż 1-2 Garbarz Zembrzyce 11 sierpnia, 17:00
Karpaty Siepraw 3-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 11 sierpnia, 17:00
Górnik Brzeszcze 1-1 Skawa Wadowice 11 sierpnia, 14:00
Słomniczanka Słomniki 2-3 Orzeł Balin 12 sierpnia, 17:00
Prądniczanka Kraków 4-2 Clepardia Kraków 5 września, 16:30

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Bolesław Bukowno 2-1 Orzeł Balin 15 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 2-0 Clepardia Kraków 15 sierpnia, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-0 Prądniczanka Kraków 15 sierpnia, 17:00
Garbarz Zembrzyce 1-0 Słomniczanka Słomniki 15 sierpnia, 17:00
Tramwaj Kraków 1-1 Górnik Brzeszcze 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Karpaty Siepraw 15 sierpnia, 17:00
IKS Olkusz 1-0 Janina Libiąż 15 sierpnia, 17:00
LKS Mogilany 4-1 Świt Krzeszowice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

LKS Mogilany 1-0 Bolesław Bukowno 19 sierpnia, 17:00
Świt Krzeszowice 0-2 IKS Olkusz 18 sierpnia, 17:00
Janina Libiąż 0-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 18 sierpnia, 17:00
Karpaty Siepraw 3-2 Tramwaj Kraków 19 sierpnia, 17:00
Górnik Brzeszcze 3-3 Garbarz Zembrzyce 18 sierpnia, 17:00
Clepardia Kraków 1-0 Orzeł Balin 26 września, 16:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-1 Słomniczanka Słomniki 18 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 3-1 Prądniczanka Kraków 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Bolesław Bukowno 1-2 Clepardia Kraków 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Balin 0-0 Prądniczanka Kraków 26 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 4-0 Słomniczanka Słomniki 25 sierpnia, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-1 Górnik Brzeszcze 25 sierpnia, 17:00
Garbarz Zembrzyce 1-3 Karpaty Siepraw 25 sierpnia, 17:00
Tramwaj Kraków 0-0 Janina Libiąż 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-3 Świt Krzeszowice 25 sierpnia, 17:00
IKS Olkusz 0-2 LKS Mogilany 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Świt Krzeszowice 3-1 Bolesław Bukowno 1 września, 11:00
Janina Libiąż 0-3 LKS Mogilany 1 września, 17:00
Karpaty Siepraw 0-1 IKS Olkusz 1 września, 17:00
Górnik Brzeszcze 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 września, 17:00
Słomniczanka Słomniki 2-1 Tramwaj Kraków 2 września, 17:00
Prądniczanka Kraków 2-5 Garbarz Zembrzyce 1 września, 17:00
Clepardia Kraków 1-4 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1 września, 17:00
Orzeł Balin 2-1 Skawa Wadowice 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 19 września

Bolesław Bukowno 1-1 Skawa Wadowice 19 września, 16:00
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-2 Orzeł Balin 19 września, 16:00
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Garbarz Zembrzyce 3-0 Clepardia Kraków 19 września, 16:00
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Tramwaj Kraków 5-0 Prądniczanka Kraków 19 września, 16:00
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-0 Słomniczanka Słomniki 19 września, 16:00
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
IKS Olkusz 3-0 Górnik Brzeszcze 19 września, 16:00
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
LKS Mogilany 3-0 Karpaty Siepraw 19 września, 16:00
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Świt Krzeszowice 5-2 Janina Libiąż 19 września, 16:00
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 7 - 12 września

Janina Libiąż 5-2 Bolesław Bukowno 12 września, 16:00
Karpaty Siepraw 1-3 Świt Krzeszowice 12 września, 16:00
Górnik Brzeszcze 0-1 LKS Mogilany 12 września, 16:00
Słomniczanka Słomniki 3-2 IKS Olkusz 12 września, 16:00
Prądniczanka Kraków 0-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 12 września, 16:00
Clepardia Kraków 2-0 Tramwaj Kraków 12 września, 16:00
Orzeł Balin 1-2 Garbarz Zembrzyce 12 września, 16:00
Skawa Wadowice 4-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 12 września, 16:00

Kolejka 8 - 15-16 września

Bolesław Bukowno 1-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 15 września, 16:00
Garbarz Zembrzyce 2-4 Skawa Wadowice 15 września, 16:00
Tramwaj Kraków 1-1 Orzeł Balin 15 września, 16:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-0 Clepardia Kraków 15 września, 16:00
IKS Olkusz 4-0 Prądniczanka Kraków 15 września, 16:00
LKS Mogilany 1-0 Słomniczanka Słomniki 15 września, 16:00
Świt Krzeszowice 1-2 Górnik Brzeszcze 15 września, 16:00
Janina Libiąż 1-0 Karpaty Siepraw 15 września, 16:00

Kolejka 9 - 22-23 września

Karpaty Siepraw 4-0 Bolesław Bukowno 22 września, 16:00
Górnik Brzeszcze 4-0 Janina Libiąż 22 września, 16:00
Słomniczanka Słomniki 1-1 Świt Krzeszowice 23 września, 16:00
Prądniczanka Kraków 0-3 LKS Mogilany 22 września, 16:00
Clepardia Kraków 1-1 IKS Olkusz 22 września, 16:00
Orzeł Balin 3-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 23 września, 16:00
Skawa Wadowice 3-2 Tramwaj Kraków 22 września, 16:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-3 Garbarz Zembrzyce 22 września, 16:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Bolesław Bukowno 0-2 Garbarz Zembrzyce 29 września, 15:30
Tramwaj Kraków 0-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 27 września, 15:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-0 Skawa Wadowice 29 września, 15:30
IKS Olkusz 4-2 Orzeł Balin 29 września, 15:30
LKS Mogilany 2-1 Clepardia Kraków 30 września, 15:30
Świt Krzeszowice 9-0 Prądniczanka Kraków 29 września, 15:30
Janina Libiąż 2-1 Słomniczanka Słomniki 29 września, 15:30
Karpaty Siepraw 1-0 Górnik Brzeszcze 29 września, 15:30

Kolejka 11 - 6-7 października

Górnik Brzeszcze 2-1 Bolesław Bukowno 6 października, 15:00
Słomniczanka Słomniki 1-3 Karpaty Siepraw 7 października, 15:00
Prądniczanka Kraków 0-1 Janina Libiąż 6 października, 15:00
Clepardia Kraków 1-2 Świt Krzeszowice 6 października, 15:00
Orzeł Balin 0-0 LKS Mogilany 7 października, 15:00
Skawa Wadowice 3-1 IKS Olkusz 6 października, 15:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 7 października, 11:00
Garbarz Zembrzyce 0-0 Tramwaj Kraków 6 października, 15:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Bolesław Bukowno 1-4 Tramwaj Kraków 13 października, 15:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-2 Garbarz Zembrzyce 13 października, 15:00
IKS Olkusz 1-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 13 października, 15:00
LKS Mogilany 2-3 Skawa Wadowice 14 października, 15:00
Świt Krzeszowice 5-0 Orzeł Balin 13 października, 15:00
Janina Libiąż 1-2 Clepardia Kraków 13 października, 15:00
Karpaty Siepraw 3-1 Prądniczanka Kraków 13 października, 15:00
Górnik Brzeszcze 1-0 Słomniczanka Słomniki 13 października, 15:00

Kolejka 13 - 20-21 października

Słomniczanka Słomniki 4-1 Bolesław Bukowno 21 października, 14:00
Prądniczanka Kraków 0-2 Górnik Brzeszcze 20 października, 14:00
Clepardia Kraków 2-1 Karpaty Siepraw 20 października, 14:00
Orzeł Balin 1-1 Janina Libiąż 21 października, 14:00
Skawa Wadowice 5-4 Świt Krzeszowice 20 października, 14:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-3 LKS Mogilany 21 października, 11:00
Garbarz Zembrzyce 1-1 IKS Olkusz 20 października, 14:00
Tramwaj Kraków 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 20 października, 14:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Bolesław Bukowno 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 27 października, 14:00
IKS Olkusz 2-1 Tramwaj Kraków 27 października, 14:00
LKS Mogilany 6-0 Garbarz Zembrzyce 28 października, 13:00
Świt Krzeszowice 3-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 27 października, 14:00
Janina Libiąż 0-5 Skawa Wadowice 27 października, 14:00
Karpaty Siepraw 3-0 Orzeł Balin 27 października, 14:00
Górnik Brzeszcze 1-0 Clepardia Kraków 27 października, 14:00
Słomniczanka Słomniki 6-1 Prądniczanka Kraków 28 października, 13:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Prądniczanka Kraków 1-3 Bolesław Bukowno 3 listopada, 13:00
Clepardia Kraków 1-1 Słomniczanka Słomniki 3 listopada, 13:00
Orzeł Balin 1-1 Górnik Brzeszcze 4 listopada, 13:00
Skawa Wadowice 3-3 Karpaty Siepraw 3 listopada, 13:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 5-2 Janina Libiąż 4 listopada, 11:00
Garbarz Zembrzyce 1-2 Świt Krzeszowice 3 listopada, 13:00
Tramwaj Kraków 1-3 LKS Mogilany 4 listopada, 11:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 IKS Olkusz 3 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 29-30 marca

Bolesław Bukowno 0-4 IKS Olkusz 30 marca, 16:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-3 LKS Mogilany 29 marca, 16:00
Tramwaj Kraków 1-0 Świt Krzeszowice 29 marca, 16:00
Garbarz Zembrzyce 0-0 Janina Libiąż 29 marca, 16:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-0 Karpaty Siepraw 30 marca, 11:00
Skawa Wadowice 0-1 Górnik Brzeszcze 29 marca, 16:00
Orzeł Balin 1-1 Słomniczanka Słomniki 30 marca, 16:00
Clepardia Kraków 1-0 Prądniczanka Kraków 29 marca, 16:00

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Orzeł Balin 4-0 Bolesław Bukowno 6 kwietnia, 16:00
Clepardia Kraków 0-1 Skawa Wadowice 5 kwietnia, 16:00
Prądniczanka Kraków 1-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 5 kwietnia, 16:00
Słomniczanka Słomniki 2-0 Garbarz Zembrzyce 6 kwietnia, 16:00
Górnik Brzeszcze 0-2 Tramwaj Kraków 5 kwietnia, 16:00
Karpaty Siepraw 2-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 5 kwietnia, 12:00
Janina Libiąż 3-0 IKS Olkusz 5 kwietnia, 16:00
Świt Krzeszowice 0-1 LKS Mogilany 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Słomniczanka Słomniki 0-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 13 kwietnia, 16:00
Prądniczanka Kraków 0-3 Skawa Wadowice 12 kwietnia, 17:00
Bolesław Bukowno 1-1 LKS Mogilany 12 kwietnia, 16:00
IKS Olkusz 0-0 Świt Krzeszowice 12 kwietnia, 16:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-0 Janina Libiąż 12 kwietnia, 17:00
Tramwaj Kraków 1-0 Karpaty Siepraw 12 kwietnia, 17:00
Garbarz Zembrzyce 1-2 Górnik Brzeszcze 12 kwietnia, 16:00
Orzeł Balin 1-2 Clepardia Kraków 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 19-20 kwietnia

Clepardia Kraków 3-0 Bolesław Bukowno 19 kwietnia, 17:00
Prądniczanka Kraków 2-1 Orzeł Balin 19 kwietnia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 1-1 Skawa Wadowice 20 kwietnia, 17:00
Górnik Brzeszcze 3-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 19 kwietnia, 17:00
Karpaty Siepraw 2-1 Garbarz Zembrzyce 19 kwietnia, 17:00
Janina Libiąż 1-1 Tramwaj Kraków 19 kwietnia, 17:00
Świt Krzeszowice 5-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 19 kwietnia, 17:00
LKS Mogilany 2-2 IKS Olkusz 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Bolesław Bukowno 3-1 Świt Krzeszowice 26 kwietnia, 17:00
LKS Mogilany 3-0 Janina Libiąż 27 kwietnia, 17:00
IKS Olkusz 1-3 Karpaty Siepraw 26 kwietnia, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-0 Górnik Brzeszcze 26 kwietnia, 17:00
Tramwaj Kraków 1-1 Słomniczanka Słomniki 26 kwietnia, 17:00
Garbarz Zembrzyce 1-2 Prądniczanka Kraków 26 kwietnia, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-0 Clepardia Kraków 26 kwietnia, 17:00
Skawa Wadowice 2-0 Orzeł Balin 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia

Skawa Wadowice 2-0 Bolesław Bukowno 30 kwietnia, 17:00
Orzeł Balin 2-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 30 kwietnia, 17:00
Clepardia Kraków 0-5 Garbarz Zembrzyce 30 kwietnia, 17:00
Prądniczanka Kraków 1-0 Tramwaj Kraków 30 kwietnia, 17:30
Słomniczanka Słomniki 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 30 kwietnia, 17:30
Górnik Brzeszcze 1-1 IKS Olkusz 30 kwietnia, 17:00
Karpaty Siepraw 0-1 LKS Mogilany 30 kwietnia, 17:00
Janina Libiąż 1-0 Świt Krzeszowice 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3-4 maja

Bolesław Bukowno 0-0 Janina Libiąż 3 maja, 17:30
Świt Krzeszowice 0-0 Karpaty Siepraw 3 maja, 17:00
LKS Mogilany 2-1 Górnik Brzeszcze 4 maja, 17:00
IKS Olkusz 2-0 Słomniczanka Słomniki 3 maja, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-2 Prądniczanka Kraków 3 maja, 17:30
Tramwaj Kraków 1-0 Clepardia Kraków 3 maja, 17:30
Garbarz Zembrzyce 0-4 Orzeł Balin 3 maja, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 3-1 Skawa Wadowice 4 maja, 11:00

Kolejka 23 - 10-11 maja

Wróblowianka Wróblowice (Kraków) - Bolesław Bukowno 11 maja, 11:00
Skawa Wadowice - Garbarz Zembrzyce 10 maja, 17:00
Orzeł Balin - Tramwaj Kraków 11 maja, 17:00
Clepardia Kraków - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 10 maja, 17:00
Prądniczanka Kraków - IKS Olkusz 11 maja, 18:00
Słomniczanka Słomniki - LKS Mogilany 11 maja, 17:00
Górnik Brzeszcze - Świt Krzeszowice 10 maja, 17:00
Karpaty Siepraw - Janina Libiąż 10 maja, 17:00

Kolejka 24 - 17-18 maja

Bolesław Bukowno - Karpaty Siepraw 17 maja, 17:30
Janina Libiąż - Górnik Brzeszcze 17 maja, 17:00
Świt Krzeszowice - Słomniczanka Słomniki 17 maja, 17:00
LKS Mogilany - Prądniczanka Kraków 18 maja, 17:30
IKS Olkusz - Clepardia Kraków 17 maja, 17:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Orzeł Balin 17 maja, 17:30
Tramwaj Kraków - Skawa Wadowice 17 maja, 17:30
Garbarz Zembrzyce - Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 17 maja, 17:00

Kolejka 25 - 24-25 maja

Garbarz Zembrzyce - Bolesław Bukowno 24 maja, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) - Tramwaj Kraków 25 maja, 11:00
Skawa Wadowice - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 24 maja, 17:00
Orzeł Balin - IKS Olkusz 25 maja, 17:00
Clepardia Kraków - LKS Mogilany 24 maja, 17:00
Prądniczanka Kraków - Świt Krzeszowice 24 maja, 18:00
Słomniczanka Słomniki - Janina Libiąż 25 maja, 17:00
Górnik Brzeszcze - Karpaty Siepraw 24 maja, 17:00

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

Bolesław Bukowno - Górnik Brzeszcze 31 maja, 18:00
Karpaty Siepraw - Słomniczanka Słomniki 1 czerwca, 17:00
Janina Libiąż - Prądniczanka Kraków 31 maja, 17:00
Świt Krzeszowice - Clepardia Kraków 31 maja, 17:30
LKS Mogilany - Orzeł Balin 1 czerwca, 18:00
IKS Olkusz - Skawa Wadowice 31 maja, 17:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 31 maja, 17:30
Tramwaj Kraków - Garbarz Zembrzyce 31 maja, 17:30

Kolejka 27 - 7-8 czerwca

Tramwaj Kraków - Bolesław Bukowno 7 czerwca, 17:30
Garbarz Zembrzyce - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 7 czerwca, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) - IKS Olkusz 8 czerwca, 11:00
Skawa Wadowice - LKS Mogilany 7 czerwca, 17:00
Orzeł Balin - Świt Krzeszowice 8 czerwca, 17:00
Clepardia Kraków - Janina Libiąż 7 czerwca, 17:00
Prądniczanka Kraków - Karpaty Siepraw 7 czerwca, 11:00
Słomniczanka Słomniki - Górnik Brzeszcze 8 czerwca, 15:00

Kolejka 28 - 14-15 czerwca

Bolesław Bukowno - Słomniczanka Słomniki 14 czerwca, 18:00
Górnik Brzeszcze - Prądniczanka Kraków 14 czerwca, 17:00
Karpaty Siepraw - Clepardia Kraków 15 czerwca, 17:00
Janina Libiąż - Orzeł Balin 14 czerwca, 17:00
Świt Krzeszowice - Skawa Wadowice 14 czerwca, 16:00
LKS Mogilany - Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 15 czerwca, 17:00
IKS Olkusz - Garbarz Zembrzyce 14 czerwca, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Tramwaj Kraków 14 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 18 czerwca

Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Bolesław Bukowno 18 czerwca, 18:00
Tramwaj Kraków - IKS Olkusz 18 czerwca, 18:00
Garbarz Zembrzyce - LKS Mogilany 18 czerwca, 18:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) - Świt Krzeszowice 18 czerwca, 18:00
Skawa Wadowice - Janina Libiąż 18 czerwca, 18:00
Orzeł Balin - Karpaty Siepraw 18 czerwca, 18:00
Clepardia Kraków - Górnik Brzeszcze 18 czerwca, 18:00
Prądniczanka Kraków - Słomniczanka Słomniki 18 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 21 czerwca

Bolesław Bukowno - Prądniczanka Kraków 21 czerwca, 18:00
Słomniczanka Słomniki - Clepardia Kraków 21 czerwca, 18:00
Górnik Brzeszcze - Orzeł Balin 21 czerwca, 18:00
Karpaty Siepraw - Skawa Wadowice 21 czerwca, 18:00
Janina Libiąż - Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 21 czerwca, 18:00
Świt Krzeszowice - Garbarz Zembrzyce 21 czerwca, 18:00
LKS Mogilany - Tramwaj Kraków 21 czerwca, 18:00
IKS Olkusz - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 21 czerwca, 18:00

Og�oszenie





Zapraszamy na nasze forum

Tabela

lp.DruzynaPkt.
1.Orzel P.W0
2.Clepardia0
3.Swit0
7.Garbarz0
.....
16.niwa0


Cala tabela

Statystyki

Twoje ip: 54.83.122.227

Odwiedzilo nas dzis: 3 gosci

Strone odwiedzilo: 14750 gosci



Created by KSGB. Wszystkie prawa zastrzeżone